top of page

Najczęściej zadawane pytania

Ile trwa wizyta?

Wizyta trwa przeważnie około 45-60 min, wszystko jest sprawą indywidualną i zależy od problemu z jakim pacjent się zjawi.

 

Jaki jest koszt wizyty?

Koszt wizyty to 150 zł.

 

Czy jest możliwość płatności kartą?

Tak, jest taka możliwość. Można płacić kartą, zegarkiem, zbliżeniowo, Blikiem oraz oczywiście gotówką.

 

Jak należy przygotować się do wizyty i co należy zabrać ze sobą?

Jeżeli pacjent posiada badania (wypisy ze szpitala, kartę informacyjną, opis rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, USG itp.) to proszę zabrać na pierwszą wizytę. Najlepiej jak pacjent zabierze ze sobą koszulkę i krótkie spodenki, które nie będą krępowały ruchu. Wszystkie niezbędne informacje (jak dojechać, co zabrać) znajdują się w poradniku dla pacjenta.

 

Czy nastawia Pan kręgosłup?

Mobilizacje i manipulacje kręgosłupa to techniki wykorzystywane podczas leczenie i zastosowanie ich podczas wizyty zależy od zebranego wywiadu oraz wyniku badania przedmiotowego. Jeżeli pacjent chce tylko „chrupnięcia” kręgosłupem bez wywiadu i badania to u mnie tego nie znajdzie.

 

Czy dojeżdża Pan do pacjenta?

Na dzień dzisiejszy nie dojeżdżam do pacjenta.

 

Jak długo trzeba czekać na wizytę?

Terminy nie są odległe i nie trzeba długo czekać na wizytę. Proszę dzwonić na numer kontaktowy i na pewno znajdziemy dogodny termin. 

 

Czy realizuje Pan pacjentów ze skierowaniem NFZ?

Nie, pracuję jedynie prywatnie. Póki co nawet nie ma możliwości kontraktowania prywatnych praktyk fizjoterapeutycznych z NFZ.

 

Czy udziela Pan Teleporad?

Nie udzielam teleporad, bo są w moim opinii niewystarczające. Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu terapeuty z pacjentem. 

 

Czy wystawia Pan fakturę VAT?

Tak, wystawiam fakturę VAT (FV) na firmę oraz na osobę prywatną. Podczas zapłaty zawszę pytam pacjenta czy chcę paragon czy fakturę. 

 

Czy diagnozuje Pan dzieci?

Zajmuję się diagnozą i terapią dorosłych i młodzieży od 15 roku życia. Nie diagnozuję niemowląt i dzieci do 14 roku życia. 

bottom of page