top of page
  • Zdjęcie autoraSzymon Kaźmierczak

Przygotuj się do wizyty w moim gabinecie. Jak dojechać? Gdzie zaparkować? Co zabrać? Poradnik


W tym materiale prezentujemy wszystkie niezbędne informacje jak przygotować się do wizyty w gabinecie fizjoterapii Szymon Kaźmierczak: od dojazdu, parkingów po strój do ćwiczeń.


Jak dojechać?


Gabinet fizjoterapii Szymon Kaźmierczak mieści się przy ul. Leszka 10 w Wodzisławiu Śląskim (os. Piastów) w budynku przychodni. Na parterze znajduje się żłobek Mali Einsteini. Do przychodni prowadzą dwa wejścia: jedno od strony parkingu, drugie od strony osiedla, po przeciwnej stronie budynku. Oba mają dostępne podjazdy dla wózków.Parking


Pod przychodnią często zdarza się, że jest bardzo ciasno (parking jest mały) i nie sposób zaparkować samochodu. Wówczas można zaparkować na jednym z kilku parkingów na ul. Przemysława 1-3 (zaraz obok przychodni, kolejny zjazd w stronę ul. Kokoszyckiej).W przychodni


Do gabinetu należy udać się na I piętro (schodami lub windą). Na miejsce doprowadzą Państwa oznakowania strzałeczkami, więc nie sposób się zgubić. Gabinet mieści się na wprost od windy, przy drzwiach stoi wielki baner ze zdjęciem identycznym jak główne zdjęcie powyżej. Przed wejściem dostępne są krzesła i stolik, można usiąść i zaczekać oraz wieszak na kurtki.Strój do ćwiczeń


Prosimy zabierać ze sobą strój na przebranie w postaci spodni z dresu / legginsów / krótkich spodenek lub długich oraz zwykłej, luźnej bawełnianej bluzki (jak na siłownię lub W-F). Dlaczego? Ważne, aby podczas wykonywanych ćwiczeń lub podczas badania pacjent czuł się komfortowo i by nic nie krępowało mu ruchów.


Informacja dla Pań - jeśli jest możliwość, prosimy o zabranie materiałowego stanika bez fiszbin lub stanika sportowego. Jeśli takowego nie ma, może być z fiszbinami (chodzi o to, aby fiszbiny nie wbijały się w klatkę piersiową podczas pewnych ruchów).


Wyniki badań, dokumentacja medyczna i nie tylkoJeśli posiadasz dokumentację medyczną związaną ze schorzeniem z którym się zgłaszasz do gabinetu, zabierz ją ze sobą.


Przed przyjściem na wizytę prosimy o przypomnienie sobie od kiedy doskwiera ból i dyskomfort, kiedy występuje (rano/ wieczorem/ przy schylaniu lub wstawaniu itd.) przy jakich czynnościach (podnoszenie, chodzenie po schodach lub przy schodzeniu ze schodów itd.). Postaraj się też wskazać moment, w którym mogło dojść do urazu/ przeciążenia (gra w piłkę nożną / koszykówkę / poślizgnięcie się / nagłe poderwanie czegoś ciężkiego itd.), jakie czynności powodują pogorszenie/ poprawę (np. dłuższe stanie pogarsza, parę przysiadów poprawia). Zastanów się także jaki charakter mają twoje dolegliwości (promieniowanie, mrowienie, drętwienie, spięcie, słabość, męczliwość itd.). Możesz to zapisać na kartce i przynieść ją ze sobą na wizytę.


To niezbędne i bardzo istotne informacje, które przyspieszą wywiad z pacjentem oraz jego diagnozę.


Jeśli masz jakieś pytania, na które nie znalazłeś/aś odpowiedzi w tym materiale,

zadzwoń + 48 669 419 663

Comments


bottom of page